AKCJA „BANK ŻYWNOŚCI SOS”

zz w

Dziesiąty raz w Ostrołęce prowadzona była Świąteczna Zbiórka Żywności. W kilkunastu sklepach na terenie miasta i powiatu ustawione były kosze, przy których stali wolontariusze. Każdy z nas mógł kupić produkt i pomóc najbardziej potrzebującym. Akcja trwała od 01.12.17r. do 03.12.17r.   Przez trzy dni Nasi Uczniowie oddziałów gimnazjalnych – Wolontariusze (łącznie 118 osób!) wspierali całą akcję zbierając żywność m.in. w takich  sklepach na terenie miasta, jak: Mila, ul. Gen. Józefa Hallera 27, ul. 11 Listopada 27, Biedronka przy ulicach: Steyera 2d, Hallera 17, Lidl ul. Witosa 7, Lewiatan ul. Hallera 6/36 oraz wytrwale pracowali w magazynie Hali Targowej „FENIKS” w Ostrołęce. Wyróżnienie za swoją pracę otrzymali: Zuzanna Trojnar, Michalina Mrowińska, Dominika Kowalczyk, Oliwia Kaczyńska, Ola Trzcińska, Natalia Wasyk, Ola Bołądz, Gabrysia Olech, Marta Zielińska.   Żywność, którą dzięki mieszkańcom udało się zebrać Naszym Ochotnikom, zostanie zliczona i przekazana najbardziej potrzebującym rodzinom, aby i one mogły cieszyć się magią świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom SZKW za zaangażowanie i wspaniałą postawę w realizacji tego przedsięwzięcia! Izabela E. Dąbrowska – koordynator akcji w szkole

11 XII 2017 r.

"DZIEŃ OTWARTY"

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na spotkania z nauczycielami podczas dnia otwartego szkoły w godzinach 16:30 - 17:30.

 

 

Organizacja zajęć lekcyjnych w dniach 5,6,7 grudnia 2017 r.
(egzaminy próbne klas III gimnazjum)

Uczniowie klas II gimnazjum i uczniowie klas I-VII szkoły podstawowej rozpoczynają zajęcia lekcyjne w tych dniach od godz. 11:45, zgodnie z planem lekcji. Zajęcia w klasach 0 – prowadzone normalnie.

Spotkanie dla osób, które zgłosiły chęć wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych,

odbędzie się 5 grudnia 2017 roku (we wtorek) o godzinie 11.30 w szkolnej świetlicy.

Zapraszamy i do zobaczenia :)