VIII Szkolny turniej im. A. Gołasia w Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

 

      Dnia 16.09.2013r. minęła ósma rocznica śmierci Arkadiusza Gołasia. Tradycyjnie w Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce odbył sie Szkolny Turniej Piłki Siatkowej jego imienia, którego celem jest przybliżenie młodzieży sylwetkę sławnego olimpijczyka związanego z naszym miastem. W turnieju rywalizowało około 50 uczniów z siatkarskich klas sportowych. Zespoły wystąpiły w formule trójkowej, a turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym".Po zakończeniu rozgrywek społeczność szkolna udała się na cmentarz. Tam, przy grobie Arkadiusza Gołasia złożyła wieniec i zapaliła znicz.

 

Klasyfikacja końcowa wśród dziewcząt:

1. Paulina Niedźwiecka, Maja Kobyłecka, Wiktoria Szczepanek.

2. Klaudia Jadczak, Kinga Laskowska, Klaudia Waśkiewicz.

3. Paulina Trzcińska, Zuzanna Krajewska, Gabriela Podbielska.

 

Klasyfikacja końcowa wśród chłopców:

1. Kamil Boros, Igor Krejszeff,  Rafał Boryszewski.

2. Hubert Sadłowski, Przemysław Bałdyga, Wojciech Brzozowski.

3. Rafał Bogusz,  Kamil Matusiak, Paweł Ogonowski.

 

P9175979 1024x753 640x471

(zdjęcia z turnieju)

WYCHOWAWCY KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

1a Symołon Łukasz
1b Trzeciak Robert
1c Szczygieł-Jarnutowska Dorota
1d Romejko Anna
1e Tobiasz Dorota
1f Róziecka Dorota
1g Drężek Ewa
1h Rozwadowska Krystyna
1i Bloch Magdalena
1j Nisiobęcka Elżbieta

 

 

Spotkanie ze Stephanem Antigą

 

27.02.2015r. klasy 1b, 2b, 3b, 3j, 3c Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce brały udział w raz z opiekunami w spotkaniu z trenerem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn – Stephanem Antigą, który wraz z rzecznikiem prasowym reprezentacji Januszem Szyszką został zaproszony na uroczyste obchody piętnastolecia ASPS „Net" Ostrołęka. Wszyscy zaproszeni mogli podziwiać Puchar Świata zdobyty przez naszą reprezentację 21.09.2014 oraz złoty medal, który do Ostrołęki przywieźli goście. Pamiątką po tym spotkani są zdjęcia uczniów klubu Olimp i Nike oraz SOS dzielącego przy naszym gimnazjum jak również autografy trenera Antigi.

 

s antiga

 

UWAGA

 

Od 28.06.2013r. do 05.07.2013r. można rejestrować wnioski uczniów ubiegających się o stypendium w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych Samorządu Województwa Mazowieckiego. Informacje dotyczące zasad, procedur i realizacji projektu można znaleźć na stronie: www.mazovia.pl lub www.stypendia.oeiizk.waw.pl