DSC05004_1024x681.jpg

10 XI 2017r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę . Jest to jedno z najważniejszych świąt narodowych naszego kraju. Wspólnie z artystami prześledziliśmy drogę Polaków do wolności. Ogromne wrażenie wywarły na słuchaczach recytacje wierszy, wspaniała dekoracja, przepiękne pieśni i prezentacja multimedialna.

                                                                                                                          Zuzanna Piekarska kl. 3A

KONFRENCJA

„Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły”

konf

Dnia 10.10.17r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce Pani Izabela Edyta Dąbrowska przedstawiła referat pt. „Działania edukacyjne pedagoga szkolnego wpisujące się w konglomerat wychowawczej funkcji szkoły”. Podzieliła się ona z uczestnikami spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie realizacji zadań edukacyjnych pedagoga szkolnego wzmacniających wychowawczą rolę szkoły, promując jednocześnie Naszą placówkę w środowisku lokalnym.

Jak się odchudzać, by uniknąć efektu jojo? Co jeść, by chudnąć szybko i dużo? Ile właściwie trzeba schudnąć, by mieć zdrowy wygląd? Czy ważę za dużo? Jakie produkty powinny się znaleźć w mojej diecie? Ile czasu zajmie mi odchudzanie? Jaka dieta byłaby dla mnie najlepsza? Która z proponowanych diet jest obecnie najmodniejsza? Jak odchudzają się celebryci?

Mnóstwo pytań, na które poszukujemy odpowiedzi. Pomagała nam dziś w tym Pani dietetyk, która spotkała się z uczniami klas sportowych.

Czytaj więcej: Diety - zdrowa moda