Informacja dla szóstoklasistów i ich rodziców.

        

Informujemy, iż są jeszcze wolne miejsca w klasie integracyjnej. Zapraszamy uczniów zdolnych, posiadających wysoką kulturę osobistą i wrażliwość na potrzeby uczniów niepełnosprawnych. Mała liczebność grupy (od 15 do 20 uczniów), jednoczesna praca dwóch pedagogów pozwalają na dokładne zdiagnozowanie przyczyn trudności w nauce dziecka zdrowego i dziecka niepełnosprawnego, dają też dużą możliwośćodkrycia dziecka wybitnie zdolnego. Warunki edukacyjne w klasie integracyjnej kształtują pozytywne cechy osobowości: otwartość, wrażliwość, uczynność, cierpliwość, wytrwałość oraz sprzyjają łagodnemu wychodzeniu z egoizmu właściwego każdemu dziecku.

Zapisy, bądź też zmiana decyzji odnośnie wcześniejszego wyboru klasy będą przyjmowane w sekretariacie szkoły (osobiście lub telefonicznie (29) 764 45 40) do dnia 24.06.2013r.

W dniu 3.VI.2013 z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na obiektach sportowych Orlik, odbył się festyn sportowo-rekreacyjny. Uczniowie brali udział w pięciu konkurencjach: strzał na bramkę, strzały do małych brameczek, odbicia piłką siatkową do obręczy, rzuty do kosza oraz toczenie kuli do celu. Każdy startujący po ukończeniu wszystkich konkurencji brał udział w losowaniu nagród. W każdej konkurecji zawodnicy otrzymywali punkty, 10-ciu najlepszych uczniów punktowało dla swojej klasy, zwycięskie klasy otrzymają nagrody w postaci słodyczy, które zostaną rozdane na najbliżsym apelu.

Poniżej przedstawiamy wyniki rywalizacji klas.

Czytaj więcej: Festyn rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia Dziecka

 

Z A P R O S Z E N I E

Prezydent Miasta Ostrołęki Janusz Kotowski

serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych piłką nożna, adeptów futbolu, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i działaczy sportowych

na spotkanie

z Jerzym Engelem

wybitnym trenerem, zawodnikiem i działaczem piłkarskim.

W 1986 roku (jako trener) zdobył wicemistrzostwo Polski z Legią Warszawa, a czternaście lat później – jako dyrektor sportowy stołecznej Polonii – mistrzostwo, Puchar Ligi i Superpuchar kraju. Zanim jednak podpisał kontrakt z Polonią przez dziewięć lat pracował w klubach na Cyprze. Od 2000 do 2002 roku był selekcjonerem reprezentacji Polski, z którą po raz pierwszy od szesnastu lat wywalczył awans do finałów mistrzostw świata. Po mundialu był m.in. szkoleniowcem Wisły Kraków i cypryjskiego APOEL Nikozja.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 stycznia 2015 r. o godz. 15:00 w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce przy ul. Traugutta.

INFORMACJA

 

 
Dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce zaprasza wszystkich rodziców uczniów, którzy od 1 września 2013r. będą uczniami Gimnazjum nr 1 na spotkanie organizacyjne w dniu 11.06.2013r. o godz. 17:00 (stołówka szkolna).