UWAGA UCZNIOWIE KLAS I!

WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE INFORMATYCZNYM

NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ

„Sztuka bursztyniarska naszego regionu

i jej twórcy”

PRACE PRZYNOSIMY NA PŁYTACH CD/DVD

DO DNIA 22 MAJA 2013R.

DO NAUCZYCIELI INFORMATYKI

Kolejny sukces uczniów Gimnazjum nr 1

 

Tym razem uczennice klas trzecich, Izabela Ołdakowska i Ewelina Żebrowska zostały finalistkami konkursu biologicznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Problematyka 3 etapowego (szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego) konkursu obejmowała zagadnienia dotyczące bogactwa i zróżnicowania świata zwierząt Polski, zagrożeń środowiska naturalnego oraz działań na rzecz ochrony przyrody. Gratulujemy uczennicom oraz nauczycielom przygotowującym je do konkursu pani Jolancie Nowickiej i pani Krystynie Goch.

 

Untitled

Sukcesy naszych uczniów 

 

Po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce udowodnili, że potrafią odnosić sukcesy. Tym razem trzy uzdolnione polonistki Karolina Biernacka, Aleksandra Mieszała i Sylwia Banul, znalazły się w grupie najlepszych w województwie mazowieckim i otrzymały tytuły finalistek Konkursu Polonistycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy uczennicom i nauczycielkom, które przygotowywały uczestniczki do konkursowych zmagań: paniom Aldonie Deptule, Marcie Siędzie i Barbarze Trochim.

Również jeden z uczniów klasy pierwszej, Krzysztof Kotowski pokonał starszych kolegów w Konkursie Historycznym zdobywając tytuł finalisty. Gratulujemy sukcesu Krzysztofowi oraz jego nauczycielowi panu Robertowi Trzeciakowi.

Sukcesami w niełatwej dziedzinie, jaką jest matematyka, może pochwalić się także Franciszek Szarwacki. Nasz pierwszoklasista otrzymał tytuł laureata VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, mającej zasięg ogólnopolski i odbywającej się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Franku, życzymy Ci dalszych sukcesów, gratulujemy Tobie i rodzicom oraz pani Dorocie Rózieckiej, przygotowującej Cię do konkursu.

Dwie ucznnice klas trzecich: Izabela Ołdakowska i Ewelina Żebrowska zostały finalistkami tegorocznego Konkursu Biologicznego, dziewczęta przygotowały panie Jolanta Nowicka i Krystyna Goch.

 

Grono pedagogiczne gratuluje wszystkim uczniom i rodzicom tak wysokich wyników i życzy kolejnych sukcesów.

 

  

26 03 2013 1024

 Finalistki Konkursu Polonistycznego

Ogłoszenie

 

 

Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

zaprasza uzdolnionych piłkarsko chłopców rocznik 2001 do klasy sportowej o profilu piłka nożna.

W dniu 20.05.2014 r. o godz. 17:00 zostaną przeprowadzone testy sprawności fizycznej na "Kompleksie Orlik 2012" przy Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce ul. Hallera 12.

informacje dla kandydatów:

Oświadczenie rodzica o braku przeciwwskazań zdrowotnych (do pobrania na stronie szkoły) lub aktualna karta zdrowia sportowca oraz strój sportowy obowiązkowy.

 

OSWIADCZENIE

 

 

Kontakt:

Trener- Marcin Grabowski

Cezary Stachowicz
Tel: 507459365