„Mędrcy świata, monarchowie, gdzie śpiesznie dążycie?”

tmb 06 01 2016

 Chcąc odkryć odpowiedź na to pytanie, my także podążyliśmy za mędrcami. Stajenki szukaliśmy w orszaku króla Kacpra. Mimo że na dworze mróz był ogromny, serca mieliśmy gorące i chętne do działania.

Czytaj więcej: Orszak Trzech Króli 2017

Tajemnicę krótkiej prezentacji wiodącej do sukcesu członkowie klubu Erasmus+ zgłębili 4 stycznia 2017 r. podczas warsztatów, które poprowadziła p. Rusłana Tkaczuk- koordynator projektu.

Czy możliwe jest zaprezentowanie pomysłu na biznes w 20 sekund? W tym czasie winda pokonuje dystans między parterem a najwyższym piętrem.

Otóż tak! Należy pamiętać o kilku zasadach, aby ,, Elevator Pitch" był kluczem do sukcesu.

Czytaj więcej: ,, Elevator Pitch" czyli jak zaprezentować się w ...windzie?

Aby odnaleźć prawdziwą radość z narodzin Jezusa udaliśmy się wszyscy do symbolicznej stajenki, gdzie dokonał się największy cud w historii świata i człowieka.  

Czytaj więcej: Jasełka 2016!

Uczniowie!!!

Ruszyło głosowanie Konkursu Miejskiego Ostrołęckiego Orszaku Trzech Króli na BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Naszą szkołę reprezentują następujące prace. Proszę Was serdecznie o wsparcie i oddawanie „Lajków". Aby wziąć udział w głosowaniu należy odwiedzić stronę FB Orszaku Trzech Króli i klikać „Lubię to” przy zdjęciach Waszych koleżanek i kolegi. Zapraszam.

Małgorzata Dreas – nauczyciel zajęć technicznych

Czytaj więcej: Bombka bożonarodzeniowa