Bal Absolwenta

 

W słoneczą sobotę 8 czerwca 2013 roku w Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce młodzież bawiła się na Balu Absolwenta.Tradycyjnie rozpoczęto od poloneza, którego przepięknie zatańczyli uczniowie poszczególnych klas trzecich.Taniec w wykonaniu uczniów wzruszył obecnych, którzy nagrodzili występujących brawami.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w imieniu tegorocznych absolwentów złożył podziękowania wszystkim nauczycielom, szczególnie miłe słowa skierowane były do rodziców i wychowawców. Następnie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek, a potem do wspólnej zabawy. Bal trwał do godziny 23.00. Wszyscy bawili się wspaniale do ostatniej piosenki, aż szkoda było, że tak szybko minęły te wspólnie spędzone chwile.

Ciekawą atrakcją w tym roku było karaoke. Uczniowie mogli ujawnić swoje wokalne talenty, bawiąc się przy tym doskonale. Bal uważamy za udany i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy.

 

Anna Prusińska

Magdalena Brzozowska

 

balKlasa 3c wraz z wychowawczynią.

(Zobacz więcej zdjęć w galerii)