AKCJA PROFILAKTYCZNA PT. 

„NAPAL SIĘ… NA ŻYCIE”

                      100_2997_768x1024.jpg

W ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu dnia 17.11.16r. uczniowie oddziału III g pod opieką Pani Krystyny Grzeszczyk, Pani Izabeli Edyty Dąbrowskiej i Pani Moniki Janczewskiej  aktywnie uczestniczyli w akcji profilaktycznej pt. „Napal się… na życie”. Wzięli oni udział w quizie antynikotynowym, wiedzy o uzależnieniach od narkotyków i substancji psychoaktywnych (w tym dopalaczy), konkursie plastycznym, teście antyalkoholowym, konkursie literackim, teście wiedzy o uzależnieniach behawioralnych, konkursie – bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz sprawnościowym w autogooglach, w którym Marlena Olszewska zajęła III miejsce. Wszystkim gimnazjalistom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a Marlenie za wytrwałe dążenie do celu i osiągnięcie sukcesu!

Opiekunowie:

Krystyna Grzeszczyk
Izabela E. Dąbrowska 
Monika Janczewska