ZBIÓRKA PIENIĘDZY W GALERII BURSZTYNOWEJ W OSTROŁĘCE
Z UDZIAŁEM NASZYCH GIMNAZJALISTÓW

                       sdsad

W dniach 4 – 5 marca 2017r. w godz. 12.00-18.00, w Galerii Bursztynowej, 19. wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu – uczniów oddziału IIIi zbierałopieniądzedla Pana Mirosława Witkowskiego z Ostrołęki. W sierpniu 2015r. serce 33-latka nagle przestało bić. Doszło do niedotlenienia i uszkodzenia mózgu. Obecnie mężczyzna nie jest zdolny do samodzielnego funkcjonowania. Każda złotówka wrzucona do puszek wolontariuszy będzie dużą pomocą w procesie leczenia i rehabilitacji Mirosława. Dziękujemy Naszej młodzieży, która zaangażowała się w realizację tego przedsięwzięcia. Gratulujemy ochotnikom wspaniałej postawy!

Koordynatorzy akcji w szkole:
Pani Izabela Edyta Dąbrowska
Pani Anna Romejko