Powitać wiosnę można wszędzie, gdzie jest wesoło i gwarno. W Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce  bawiliśmy się świetnie, odkrywając wśród nas nowe talenty. Ci, którzy przyszli dziś do szkoły, z pewnością nie żałują swojej decyzji, ponieważ uzdolnieni uczniowie dostarczyli nam wielu wrażeń.

DSC03266 1024x681

Prezentacje i pokazy, które obejrzeliśmy podczas dzisiejszego spotkania utwierdziły nas w przekonaniu, że nasi uczniowie mają wiele talentów. Byli muzykanci, sportowcy, tancerze, mistrzowie sztuk walk, osoby poświęcające swój wolny czas animacji komputerowej, malarki oraz amatorzy logiki, którzy błyskawicznie potrafią ułożyć Kostkę Rubika. Przed bracią szkolną  wystąpili młodzi ludzie, którzy mają swoje zainteresowania i pasje - nasi rówieśnicy, którzy potrafią znaleźć czas, siłę i motywację do pracy nad sobą.

Prezentacje gimnazjalistów oceniało jury, w którym zasiedli ludzie realizujący w życiu swoje uzdolnienia. Nasi goście to:

Kamil Wysmułek - absolwent naszej szkoły, znany i ceniony fotograf,

Tomasz Mateusiak - absolwent naszej szkoły, lekkoatleta, zdobywca wielu medali,

Miłosz Sikora i Bartosz Sznyter - duet wodzirejski, absolwenci Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,

Renisław Dmochowski - trener siatkarzy, wicedyrektor Gimnazjum nr 1. 

Talentem szkoły jury jednogłośnie wybrało Katarzynę Staśkiewicz, która - swoim śpiewem - porwała nasze serca. Brawo Kasiu! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię słuchać.

W tygodniu poprzedzającym dzisiejszą imprezę (na Facebooku) trwało głosowanie na wszystkich uczestników konkursowych zmagań. W zakładce poświęconej temu wydarzeniu zamieszczono krótkie filmiki z prezentacjami wszystkich utalentowanych osób, które zgłosiły się do rywalizacji. Zwycięzcą głosowania internetowego został Aleksander Waszkiewicz z klasy IIIA, którego pasją jest street workout. 

Gratulujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami tym, co potrafią robić najchętniej i co kochają. Jesteście niesamowici. 

Zachęcamy innych uczniów, którzy mają pasje i zainteresowania, by zaprezentowali się nam w kolejnej odsłonie imprezy "Jedynka ma talent".