IMG_2440_1024x683.jpg
25 maja 2017 r. w Gimnazjum   nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
w Ostrołęce odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „ OMNIBUS ”, w którym wzięli udział     uczniowie z Gimnazjum nr 1, nr 2, nr 4 i nr 5 z Ostrołęki.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy z przedmiotów przyrodniczych oraz inspirowanie do twórczej aktywności. Podczas rywalizacji wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem   wiedzy z fizyki , chemii, biologii i geografii.

I miejsce   zajął   uczeń   Gimnazjum   nr 1 :   Aleksander Koziołek , II miejsce zajął uczeń Gimnazjum nr 1 : Bartłomiej Prusaczyk , III miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum   nr   2 : Wiktor Jakóbowski i Gimnazjum nr 5: Michał Małecki.

Nagrody dla uczestników Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego OMNIBUS ufundował Prezydent Miasta Ostrołęka. Organizatorzy - nauczyciele przedmiotów przyrodniczych w Gimnazjum nr 1 dziękują za udział i zapraszają na przyszłoroczną edycję .