Stało się!!!!

Nasza akcja #1dajewlos dla Fundacji Rak'n’Roll zaistniała już po raz drugi. Gimnazjalistki ścięły włosy, wierząc, że są one bardziej potrzebne osobom chorym na nowotwory. Dały nie tylko włosy, ale coś więcej. Coś , czego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze - serce, zrozumienie i wsparcie.

Oto one: Zuzia Pietrzyk, Martyna Gawrych i Aleksandra Gawkowska z kl.IIj, Kasia Gudelska i Małgosia Murach z kI IIf, Alicja Gałka z klasy Ic. Dziewczyny wyglądają wspaniale, fryzury zachwycają, ale to, co urzeka najbardziej, to piękno duchowe, którym podzieliły się bez wahania. Do grupy Pięknych i Szlachetnych Rak'n’Roll'owców  dołączyć może każdy, kto chce podzielić się z innymi tym, czego im brakuje.

 Naszą akcję wspierał salon fryzjerski Agnieszki i Rafała Romanów ( ul. Hallera 13a lok.19) oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce, gdzie (pod czujnym okiem pań: Marzeny Orłowskiej i Renaty Karwowskiej kształcą się przyszłe fryzjerki.

DZIEWCZYNY, JESTEŚCIE WIELKIE! GRATULUJEMY ODWAGI, ZAZDROŚCIMY PIĘKNYCH FRYZUR I PODZIWIAMY SZLACHETNY GEST.

Gdyby nie pomoc niezawodnego i nieocenionego Bartka Śniecińskiego kl.3i nie powstałoby wydarzenie na Facebooku. Nasz szkolny fotografii – Mateusz Zglejszewski – zadbał o dokumentację fotograficzną tego wielkiego wydarzenia.

Za udostępnienie dołączonych do artykułu zdjęć dziękujemy Tygodnikowi Ostrołęckiemu :)

Wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę wspaniałą inicjatywę, dziękujemy z całego serca i wierzymy, że dobro przekazane drugiemu człowiekowi wraca ze zdwojoną siłą.

Dziękujemy pedagogom i psychologom szkolnym za poprowadzenie spotkań promujących akcję w klasach pierwszych.

                                                  Organizatorzy

                                                  Aneta Ciechowicz i Marta Sięda