Gratulujemy uczniowi naszego Gimnazjum, który w ciągu ostatWP 20170529 10 56 08 Rich LI Kopianich kilku miesięcy trzyktornie zdobył złoty medal w zawodach ratownictwa wodnego.

Jakub Sznyter jest członkiem WOPR-OS Ostrołęka. Wraz z innymi ratownikami wodnymi, którzy trenują pod wodzą Dariusza Małkowskiego, reprezentował nasze miasto w Indywidualnych Mistrzostwach Mazowsza w Sportowym Ratownictwie Wodnym w Żyrardowie. Nasza ostrołęcka drużyna zdobyła łącznie 3 złote medale (w tym aż dziesięć złotych). Jakub Sznyter zdobył dwa trzy krążki w kategorii junior młodszy (za holowanie manekina na dystansie 50m i 100m oraz za holowanie manekina w płetwach z pasem ratowniczym na dystansie 100 m). 

Należy wspomnieć, że nie jest to jedyny sukces naszego ucznia. W listopadzie 2016 roku, w Indywidualnych Mistrzostwach Mazowsza w Sportowym Ratownictwie Wodnym, Jakub zajął I miejsce w kategorii holowanie manekina w płetwach z pasem ratowniczym na dystansie 100m.

Jesteśmy bardzo dumni z pięknej sportowej postawy i ogromnych sukcesów Kuby. Trzymamy kciuki za kolejne występy naszego ucznia w zawodach ratownictwa wodnego. Jakub, gratulujemy Ci i... prosimy o więcej takich dobrych wiadomości.