Licznie zebraliśmy się w poniedziałkowe przedpołudnie 4 września 2017 roku w sali gimnastycznej, by zainaugurować kolejny rok szkolny. Towarzyszyła nam wszystkim atmosfera wzruszenia i ciekawości. Co nas tu czeka? Czy odnajdziemy się wśród tylu nowych osób? Jaka będzie ta odmieniona szkoła? Wiele pytań, na które da nam odpowiedź rozpoczęty dzić rok szkolny 2017/2018.

DSC04524_1024x681.jpg

Szczególnie ciepło i serdecznie witamy najmłodszych kolegów, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Życzymy Wam ciekawości, która pozwala poznawać świat, radości, która będzie towarzyszyła wszelkim Waszym aktywnościom oraz sukcesów, które zapewni Wam praca i nauka w naszej szkole. Uczniów oddziałów gimnazjalnych prosimy, by serdecznie i życzliwie pomogli swoim młodszym kolegom odnaleźć się w nowej szkole.

Przed nami mnóstwo zmian, ale z pewnością szybko się przyzwyczaimy do wszelkich odmienności, które czekają na nas od tego roku. Staliśmy się bracią szkolną, która wspólnie tworzy zespół Szkoły Podstawowej nr 5 z oddziałami gimnazjalnymi. Trzymajcie za nas kciuki.

Startujemy!!!