W dniu 4.10.2017 r. klasa 3b wybrała się na wyczekiwaną wycieczkę z okazji Dnia Chłopaka. Postanowiliśmy, że celem naszego wypadu będzie hotel Korona w pobliskich Krukach, gdzie udoskonalimy nasze umiejętności kulinarne, biorąc udział w warsztatach "Moja pizza".

20171004 114254 1024x576

Pod czujnym okiem pana Jacka - kucharza hotelowego, ubrani w fartuchy i czapki kucharskie, zabraliśmy się  za wyrabianie ciasta. Choć nie każdy z nas ma talent kulinarny, to efekty naszej pracy były imponujące. Kształty pizzy mniej lub bardziej przypominały koła, niektóre wręcz fantazyjne prostokąty. Każdy z nas, z całej gamy dodatków zaoferowanych  przez Pana Jacka ,wybierał swoje ulubione, tworząc własną, niepowtarzalną potrawę. Wierzcie lub nie , ale takiej pysznej pizzy to jeszcze nigdy nie jedliśmy. Po degustacji mieliśmy możliwość zwiedzenia hotelu. Pani Ewelina pokazała  nam pokoje hotelowe, strefę Wellnes i część gastronomiczną hotelu. Ponieważ pogoda była dla nas łaskawa ,mogliśmy rozpalić ognisko, pograć w minigolfa, pośpiewać, a nawet potańczyć. Wycieczka na pewno pozwoliła klasie lepiej się zintegrować, odpocząć od obowiązków szkolnych i nabyć nowych umiejętności. Wszyscy wróciliśmy z uśmiechami na twarzach do Ostrołęki. Oby więcej takich wyjść!!!