Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do zabawy, która może przynieść wiele korzyści!

Kochacie owoce i warzywa?

Chcecie zarazić rówieśników pasją kulinarną?

Potraficie w niebanalny sposób stworzyć danie zdrowe i smaczne?

Jeśli macie pomysły na to, jak atrakcyjnie można zaserwować znienawidzone przez innych warzywa - to zadanie jest właśnie dla Was!

Każda klasa otrzymuje nazwę owocu lub warzywa, które dla niej wylosowano (informacje szczegółowe uzyskacie u wychowawców klas). Dowiedzcie się jak najwięcej o tym "świeżaku", z którym przyjdzie Wam się zmierzyć. Przygotujcie 2 lub 3 przepisy, którego dane warzywo lub owoc będzie bohaterem. Zgromadzone wiadomości oraz przepisy wyeksponujcie w Kąciku Zdrowia lub na gazetce ściennej w sali lekcyjnej. Możecie także wysłać je na jeden z dwóch adresów:

27 października 2017 roku upływa termin składania przepisów.

Na stronie szkoły podamy informację, która klasa poradziła sobie z tym zadaniem najlepiej.

Życzymy dobrej zabawy :)