Środowe popołudnie upłynęło uczniom klasy IV b pod znakiem przyrządzania pysznych sałatek, które cieszyły oczy i podniebienia. Młodzi adepci sztuki kulinarnej - pod okiem zawodowego kucharza, p. Jacka Grali (pracownika Hotelu KORONA) - samodzielnie przygotowywali dla siebie zdrowy posiłek, który uwieńczył trudy całego dnia spędzonego w szkole. Zabawa była doskonała, tworzenie sałatek sprawiało dziewczynkom i chłopcom wiele przyjemności.

Okazało się, że uczniowie naszej szkoły to nie tylko świetnie zapowiadający się sportowcy, ale także doskonali kucharze. O ich niezwykłym talencie mogły się przekonać mamy, które towarzyszyły czwartoklasistom. 

Spotkanie było niezwykle kształcące i apetyczne. Od dziś młodzież samodzielnie będzie mogła komponować swoje posiłki i zaskakiwać ciekawymi pomysłami swoje rodziny i przyjaciół.