Pasjonujesz się fotografią?

Lubisz robić zdjęcia?

Potrafisz szklanym okiem aparatu uchwycić to,

co ulotne, niezwykłe i niepowtarzalne?

 

Dołącz do nas! Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich optymistów, dla których szkoła jest czymś więcej niż przykrym obowiązkiem, do udziału w projekcie fotograficznym. Jeśli potraficie spojrzeć na szkolną codzienność okiem wrażliwca i doskonałego obserwatora, praca z nami będzie dla Was przyjemnością. 

Udział w projekcie jest to absolutnie dobrowolne i bezpłatne działanie, umożliwiające rozwijanie Waszego warsztatu artystycznego oraz poznanie tajników robienia nietuzinkowych zdjęć. Spotkanie z osobą zawodowo zajmującą się fotografią otworzy przed nami bramy do świata magii tej dziedziny artystycznego wyrazu.

Efektem finalnym naszych działań będzie wystawa prezentująca obraz szkoły, jaki udało nam się odnaleźć. Bo przecież... szkoła to nie tylko budynek. To uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji, codzienna praca i ważne uroczystości. My poszukamy przyjaźni, radości, wzruszeń, starań i wielu innych uczuć, które towarzyszą nam w szkolnej rzeczywistości. Przekonamy się, że warto na chwilę przystanąć, by móc zauważyć coś niezwykłego w codzienności.

 

Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych projektem odbędzie się w czwartek 2 listopada o godz. 11.30 w świetlicy szkolnej.

Zapraszamy!!!