Wycieczka do Warszawy

IMG 0710 1024x765

W poniedziałek 20 listopada dwie klasy gimnazjalne( 2B i 3B) z naszej szkoły były na wycieczce w Warszawie. Program obejmował zwiedzanie Parlamentu, gdzie uczniowie na sejmowych korytarzach spotkali kilku parlamentarzystów i od przewodnika dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o pracy sejmu i senatu. Kolejny ważny punkt tej edukacyjnej wyprawy stanowiło Muzeum Żydów Polskich, gdzie współczesna, wręcz nowoczesna stylistyka architektoniczna muzeum zaskoczyła młodzież. Przewodnik dostarczył zaś ogrom informacji, które poszerzyły wiedzę uczniów. Wycieczka dostarczyła gimnazjalistom wielu wrażeń. Wiadomości i doświadczenia zdobyte podczas wyjazdu służą realizacji celów edukacyjnych (dydaktycznych i wychowawczych) szkoły.

IMG 0743 1024x765