gim1

Jeśli chcesz dostać się do najlepszej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce lub szukasz dobrego miejsca do nauki dla Twojego dziecka powinieneś zainteresować się naszą szkołą. Nasza placówka ma wieloletnią historię i jest jedną z największych placówek oświatowych w naszym mieście i regionie. Dzięki szerokiej działalności naukowej i sportowej znalazła wielu przyjaciół nie tylko w mieście, ale także w powiecie i kraju. To tutaj wiele znanych ludzi z naszego regionu zostało przygotowanych do dorosłego życia. Byli to: Arkadiusz Gołaś, Maciej Lewandowski, Radosław Słomian, Piotr Kobrzeniecki, Tomasz Mateusiak oraz Grzegorz Łomacz. W naszej szkole mamy duże grono nauczycieli, które jest zawsze gotowe do pomocy.

Jeśli interesujesz się sportem to nasza szkoła jest dla Ciebie idealna. W naszej placówce mamy:
- 1 halę sportową
- 3 sale gimnastyczne
- Obiekty sportowe „ORLIK 2012” - boisko do gry w piłke nożną, boisko wielofunkcyjne oraz boisko do gry w piłke siatkową plażową.
Jeśli lubisz informatykę to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Mamy 2 sale lekcyjne ze sprzętem, który pomoże Ci rozwijać Twoją pasję. Twoje dziecko może również spędzić swój wolny czas na dodatkowych zajęciach z ulubionego przedmiotu. Oczywiście po lekcjach :).
W szkole mamy stołówkę, świetlicę, gabinet pielęgniarki oraz bibliotekę. Nie bój się o swoją pociechę, ponieważ nasza szkoła posiada system monitoringu, stale zatrudniamy ochroniarza dla bezpieczeństwa naszych uczniów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń: 29 764 45 40. Pracujemy w godzinach 8:00 - 15:20. Możesz także przyjść w Dzień Otwarty. Jego termin znajdziesz w zakładce "Spotkania z rodzicami".