Trzeba sobie wzajemnie pomagać:
to naturalne prawo.
J.de La Fontaine.

Dnia 15.12.2017 r. uczennice oddziału gim. (3i) brały czynny udział w wręczaniu prezentów dzieciom w ramach akcji ,,Gwiazdor w Szkole Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce’’. Prezenty trafiły do podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Ostrołęce. Każde dziecko otrzymało bożonarodzeniowy prezent. Wręczanie podarunków przebiegało w bardzo serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci były uradowane z otrzymanych paczek świątecznych. Serdecznie dziękujemy uczennicom oddziału gim.(3i) – Annie Bocianiak, Julii Chmielewskiej, Aleksandrze Krawczyk, Natalii Kinalskiej, Monice Tarnowskiej, Alicji Wierzbowskiej za chęć niesienia pomocy innym, zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby innych.

20171215 131944 800x450

Opiekun akcji: Justyna Tyszka.