Magia Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła nam w środowe przedpołudnie 20 grudnia, gdy wyruszaliśmy ze szkoły, by zanieść życzenia i upominki mieszkańcom naszego miasta. W świątecznym nastroju wypełnieni radością rozdawaliśmy ostrołęczanom pierniczkowe ozdoby choinkowe. I to zupełnie za darmo, bo przecież uśmiech nic nie kosztuje :)

Dziękujemy wszystkim rodzinom uczniów, które pomogły nam w przygotowaniu tegorocznej edycji akcji "Pierniki za uśmiech". Rodzice, dziadkowie, ciocie i rodzeństwo! Jesteście wspaniali!!!