Magia Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła nam w środowe przedpołudnie 20 grudnia, gdy wyruszaliśmy ze szkoły, by zanieść życzenia i upominki mieszkańcom naszego miasta. W świątecznym nastroju wypełnieni radością rozdawaliśmy ostrołęczanom pierniczkowe ozdoby choinkowe. I to zupełnie za darmo, bo przecież uśmiech nic nie kosztuje :)

Jak co roku przygotowania trwały od połowy grudnia, kiedy to elfy wypiekały w swoich domach aromatyczne pierniki. Pachnące przyprawami korzennymi ciasteczka były zdobione w szkolnych salach przez wielu uczniów, którzy poświęcali bezinteresownie swój czas, by sprawić komuś zupełnie obcemu wiele radości. Kolejni młodzi ludzie (pod opieką nauczycieli) pakowali niewielkie zawiniątka, które dziś wręczaliśmy ludziom, którzy zechcieli obdarzyć nas swym uśmiechem.

Dziękujemy wszystkim rodzinom uczniów, które pomogły nam w przygotowaniu tegorocznej edycji akcji "Pierniki za uśmiech". Rodzice, dziadkowie, ciocie i rodzeństwo! Jesteście wspaniali!!!