Na balu karnawałowym, który odbył się 1 lutego 2018 roku, przy dźwiękach skocznej muzyki  bawiły się wszystkie dzieci  z klas 0 – III.  Hol szkolny w tym dniu zamienił się w magiczną krainę, a na parkiecie pojawił się korowód różnorodnych postaci. Wśród nich pielęgniarki, policjanci, piraci, koty, pawie, pszczółki. Nie zabrakło też księżniczek i innych postaci z baśni i komiksów.

W rytmie zagrzewanym przez didżeja wszyscy poddali się karnawałowemu szaleństwu. Aby nie zabrakło sił do zabawy, rodzice zadbali o poczęstunek dla swoich pociech. W trakcie balu można było zamienić swoją buźkę w artystyczne dzieło, w czym chętnie pomagały starsze koleżanki z klas gimnazjalnych.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, wszyscy zmęczeni - ale zadowoleni i szczęśliwi -opuścili  tę magiczną krainę.