„ Wesoło śpiewajmy, chwałę Panu dajmy.

Hej kolęda, kolęda”.

Tymi słowami 1. 02 2018 r.  rozpoczął się noworoczny koncert dla rodziców w naszej szkole.

Dzieci z klas I – III pod kierunkiem p. Małgorzaty Kruczyk zaprezentowały kolędy i wiersze o tematyce Bożonarodzeniowej.

Oprócz śpiewu i recytacji dzieci wykonały układy taneczne.

Był to niezapomniany wieczór, przepełniony ciepłem i miłą atmosferą. Zebrana publiczność nie kryła swojego podziwu i wzruszenia dla młodych artystów. Nagrodziła występujących dużymi brawami.

2.02.2018 r. uczniowie naszej szkoły kolejny już raz gościli w Domu Pomocy Społecznej. Tym razem przedstawili Jasełka pt: „Światłość w ciemności świeci”.

Podopieczni DPS z życzliwością przyjęli młodych wykonawców, którzy włożyli wiele serca w zaprezentowaną inscenizację. Nie była to z pewnością ostatnia wizyta naszych uczniów w DPS.