20180222_115917.jpg

Spotkanie klas 4a i 4c z Mistrzynią Polski Joanną Banach

 

22 lutego uczniowie klas 4a i 4c uczestniczyli w spotkaniu z Mistrzynią Polski w lekkoatletyce Joanną Banach.Pochodząca z miejscowości Tatary, leżącej w gminie Kadzidło, Pani Joanna ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Warszawie, Akademię Wychowania Fizycznego, a obecnie mieszka i studiuje w Krakowie. W czasie spotkania czwartoklasiści dowiedzieli się o początkach kariery sportowej, o pierwszych treningach, zgrupowaniach. Pani Joanna prezentowała zdjęcia i filmy z najważniejszych momentów w jej życiu - gdy zdobywała sześciokrotnie Mistrzostwo Polski, jak również gdy zajęła wysokie- piąte miejsce - na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Tampere. Nie zabrakło rozmów na temat zainteresowań dzieci i młodzieży, sposobów spędzania czasu wolnego, a nawet zademonstrowania niektórych ćwiczeń treningowych.