Nasi najmłodsi zawodnicy 24 lutego 2018 roku wzięli udział w Turnieju Minisiatkówki o Puchar Dyrektora ZSO nr 3 w Olsztynie pod patronatem firmy Polbruk S.A. i British School. Chłopcy mieli niebywałą okazję szlifować swoje umiejętności w gościnnym Olsztynie. 

W zespole czwórek zagrali: Maciej Kułas - nagroda za najlepszego zawodnika w drużynie, Jakub Mróz , Filip Pietrzyk, Piotr Świder i Kacper Rawa.

Drużynę trójek reprezentowali: Antoni Dudkowski- nagroda za najlepszego zawodnika w drużynie, Igor Rostowski, Hubert Pawełek, Jakub Bywald.

Turniej został super zorganizowany, panowała przyjazna atmosfera, dla każdego zawodnika przewidziana była nagroda. Usatysfakcjonowani, zmęczeni ale jakże zadowoleni wracamy z bagażem kolejnych doświadczeń. 

Trenerzy prowadzący naszych drużyn: Edyta Zyśk Oleśkiewicz i Renisław Dmochowski.

 

Dziękujemy Organizatorowi, zawodnikom za wolę walki i dostarczone emocje.

Gratulacje