Zakończyliśmy całodniowy dzień zmagań w turnieju piłki siatkowej młodzików...

Zespół pierwszy rozegrał w grupie mecze z Wrzos Międzyborów i MOS Wola Warszawa I wygrywając po 2:0. Z pierwszego miejsca w grupie w ćwierćfinale pokonaliśmy KPS Siedlce 2:0. W półfinale spotkaliśmy się z Korona Bełchatów, ulegając im 0:2, a w meczu o miejsce III w ciężkim boju przegraliśmy z UKS Plas Warszawa, ostatecznie zajmując miejsce IV. Z kolei nasz drugi zespół młodzików w grupie przegrał dwa mecze 0:2 z KPS Siedlce i Metro Warszawa. Wychodząc na miejscu III z grupy graliśmy o miejsca IX-XII. Ostatecznie zajęliśmy miejsce XI ex aequo z MOS Wola Warszawa III przegrywajac mecz z Wrzos Międzyborów .

Turniej na bardzo wysokim poziomie umiejętności drużyn grających. Była to dla nas doskonała lekcja siatkówki. Jesteśmy dumni z postawy zawodników na boisku i z końcowego rezultatu. Jesteśmy pewni że dzisiejszy dzień zaowocuje na przyszłość.

Trenerzy: Edyta Oleśkiewicz i Renisław Dmochowski.