29103728 1662205007199012 8453382830924281053 n
Być na piątkę, to znaczy umieć dużo, ale nie tylko wiedza czyni uczniów bardzo dobrymi. Trzeba jeszcze umieć ze sobą współpracować i bawić się, potrafić sobie wzajemnie pomagać i wspierać się w każdym działaniu. 

Dzisiejszy turniej, zorganizowany w naszej szkole udowodnił, że klasy III są na piątkę!

 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej - gospodarz i pomysłodawca turnieju - gościła u siebie trzecioklasistów z zaprzyjaźnionych ostrołęckich szkół podstawowych (nr: 1, 2, 3, 4 i 10). Drużyny brały udział w konkurencjach, które sprawdzały ich wiedzę, refleks, sprawność fizyczną oraz pomysłowość i umiejętność współdziałania w grupie. Rozwiązywaliśmy wspólnie kalambury, odgadywaliśmy tytuły piosenek, których usłyszeliśmy jedynie fragment oraz próbowaliśmy swych sił w konkurencjach sportowych. Przez chwilę mogliśmy nawet poczuć się jak Adaś Niezgódka, który od Pana Kleksa otrzymywał kolorowe piegi. Były wyścigi z jajkiem na łyżce oraz slalomy. To wszystko dowiodło, że uczniowie klas III to bardzo wesoła kompania, która potrafi znakomicie się bawić.

Dziękujemy uczestnikom turnieju za udział w zabawie.

Dziękujemy także sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla drużyn biorących udział w turnieju. Naszymi dobroczyńcami są:

- Hotel "KORONA",

- PKO Bank Polski,

- "Best Office" w Ostrołęce,

- Park Wodny "AQUARIUM",

- Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce,

- ŁUBUDU Bowling & Good Time,

- Sala Zabaw "Urwis",

- Salon Fryzjerski "Metamorfoza" Iwona Dobek,

- Salon Fryzjerski "Picasso" Katarzyna Łapińska,

- Studio Urody "Laurel",

- Restauracja "Kugiel" Aneta Kurpiewska,

- Pizza "Rica",

- "Czas na Herbatę",

- Sklep "Kawa czy herbata" Mirosław Michałowski,

- "CELLPAK" Zdzisław Koziatek

- "Comfort" Marcin Pliszko

- Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce.