Sukcesy naszych uczniów 

 

Po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce udowodnili, że potrafią odnosić sukcesy. Tym razem trzy uzdolnione polonistki Karolina Biernacka, Aleksandra Mieszała i Sylwia Banul, znalazły się w grupie najlepszych w województwie mazowieckim i otrzymały tytuły finalistek Konkursu Polonistycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy uczennicom i nauczycielkom, które przygotowywały uczestniczki do konkursowych zmagań: paniom Aldonie Deptule, Marcie Siędzie i Barbarze Trochim.

Również jeden z uczniów klasy pierwszej, Krzysztof Kotowski pokonał starszych kolegów w Konkursie Historycznym zdobywając tytuł finalisty. Gratulujemy sukcesu Krzysztofowi oraz jego nauczycielowi panu Robertowi Trzeciakowi.

Sukcesami w niełatwej dziedzinie, jaką jest matematyka, może pochwalić się także Franciszek Szarwacki. Nasz pierwszoklasista otrzymał tytuł laureata VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, mającej zasięg ogólnopolski i odbywającej się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Franku, życzymy Ci dalszych sukcesów, gratulujemy Tobie i rodzicom oraz pani Dorocie Rózieckiej, przygotowującej Cię do konkursu.

Dwie ucznnice klas trzecich: Izabela Ołdakowska i Ewelina Żebrowska zostały finalistkami tegorocznego Konkursu Biologicznego, dziewczęta przygotowały panie Jolanta Nowicka i Krystyna Goch.

 

Grono pedagogiczne gratuluje wszystkim uczniom i rodzicom tak wysokich wyników i życzy kolejnych sukcesów.

 

  

26 03 2013 1024

 Finalistki Konkursu Polonistycznego