20170309 153951 1024x576

W dniach 5-11 marca 2017r. wraz z trójką przyjaciół i dwiema nauczycielkami z naszej szkoły wyjechaliśmy do Portugalii na ostatnie międzynarodowe spotkanie warsztatowe w ramach europejskiego projektu Erasmus+. Projekt ten został stworzony głównie z myślą o rozwijaniu w młodych Europejczykach umiejętności przedsiębiorczych. W ciągu dwóch lat pracy nad projektem powstało sześć lepszych lub gorszych pomysłów na rozwiązanie popularnych problemów, np. postawa macho w szkole oraz prototypy tych pomysłów. Nad projektem pracowało sześć krajów członkowskich: Polska, Hiszpania, Litwa, Włochy, Portugalia i Cypr.

Czytaj więcej: Wiele barw Portugalii… Wspomnienia z podróży

W dniach 23-29 października odbyła się wyprawa, która była kolejnym etapem realizacji projektu ,,My młodzi europejscy przedsiębiorcy" w ramach programu Erasmus+. Miejscem spotkania były Włochy, uczestniczyło w nim 6 krajów: Litwa, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Cypr i Polska. Z naszej szkoły wyjechało pięć uczennic.

Czytaj więcej: Ach ten Mediolan !