KRAJOWA KONFERENCJA ZESPOŁU EKSPERTÓW ECVET „EDUKACJA Z PRAKTYKĄ - PARTNERSTWA NA RZECZ DUALNEGO KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”

100_3328_800x600.jpg

Dnia 20.11.17r. Pani Izabela E. Dąbrowska, doradca zawodowy, uczestniczyła w Konferencji pt. „Edukacja z praktyką – partnerstwa na rzecz dualnego kształcenia zawodowego” pod hasłem „Odkryj swój talent”. Celem przedsięwzięcia było podniesienie atrakcyjności oraz poprawa wizerunku kształcenia i szkoleń zawodowych w Europie poprzez zwrócenie uwagi na promocję i rozwój kształcenia zawodowego oraz dopasowanie go do potrzeb rynkowych, istotę integracji teorii z praktyką w procesie kształcenia zawodowego, współpracę szkół zawodowych z pracodawcami oraz doradztwo edukacyjno – zawodowe.

SZANOWNI RODZICE!

W dniach 1-3.12.17r. nasi uczniowie uczestniczą w Świątecznej Zbiórce Żywności „SOS” w sklepach zlokalizowanych na terenie Ostrołęki. Decyzją Dyrekcji szkoły, uczniowie, którzy wspierają akcję dn. 01.12.17r. (piątek) od godz. 13.00 do 20.00 przebywają w godz. 8.00 - 12.30 na zajęciach lekcyjnych.

Koordynator akcji w szkole:
Izabela E. Dąbrowska

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Ostrołęce

konferencja_Targi_Przedsiebiorczości.jpg

Dnia 15.11.17r. Pani Izabela Edyta Dąbrowska reprezentowała naszą szkołę na Targach Pracy i Przedsiębiorczości w Ostrołęce,zorganizowanejw ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz Europejskich Dni Pracodawcy, uczestnicząc jako Prelegent w Konferencji dla Pracodawców pt. „Szkolnictwo zawodowe a lokalny rynek pracy”. W swoim wystąpieniu przedstawiła uwarunkowania metodologiczne powstającej pod jej kierunkiem publikacji z zakresu doradztwa zawodowego skierowanej do absolwentów gimnazjów i docelowo szkół podstawowych.