SZANOWNI RODZICE

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce serdecznie zaprasza rodziców na konferencję profilaktyczną pt. „Bezpieczeństwo dzieci i  młodzieży w  cyberprzestrzeni wyzwaniem dla środowiska społeczno – wychowawczego”, którą poprowadzi dr Anna Andrzejewska i prof. dr hab. Józef Bednarek. Spotkanie odbędziesiędnia 16. 11. 2017r. w stołówce szkolnej o godz. 16.30 (przed zebraniem z wychowawcami).

DSC05004_1024x681.jpg

10 XI 2017r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę . Jest to jedno z najważniejszych świąt narodowych naszego kraju. Wspólnie z artystami prześledziliśmy drogę Polaków do wolności. Ogromne wrażenie wywarły na słuchaczach recytacje wierszy, wspaniała dekoracja, przepiękne pieśni i prezentacja multimedialna.

                                                                                                                          Zuzanna Piekarska kl. 3A

KONFRENCJA

„Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły”

konf

Dnia 10.10.17r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce Pani Izabela Edyta Dąbrowska przedstawiła referat pt. „Działania edukacyjne pedagoga szkolnego wpisujące się w konglomerat wychowawczej funkcji szkoły”. Podzieliła się ona z uczestnikami spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie realizacji zadań edukacyjnych pedagoga szkolnego wzmacniających wychowawczą rolę szkoły, promując jednocześnie Naszą placówkę w środowisku lokalnym.